Współpraca

Współpraca dla sklepów i hurtowni

Staramy się nieustannie poszerzać obszar w jakim działamy, docierając do nowych klientów, aby coraz więcej osób mogło się cieszyć wspaniałymi produktami naszej firmy. Dlatego jesteśmy wciąż otwarci na współpracę z nowymi sklepami, hurtowniami oraz wszystkimi partnerami handlowymi, którzy chcieliby promować nasze produkty w kraju jak i za granicą. Stawiamy przede wszystkim na długotrwałą współpracę, rzetelność oraz rozwój naszych partnerów.

W swojej ofercie posiadamy bogaty wachlarz wzorników tkanin, wciąż uaktualniany zgodnie z panującymi trendami na rynku (aktualnie ponad 200 wzorów tkanin łącznie), oraz szeroki wybór wybarwień drewna. Na życzenie klienta możliwa jest produkcja z powierzonej tkaniny, oraz wybranie indywidualnego koloru wybarwienia drewna, zgodnie z przekazanym wzorem.

Możliwa współpraca w zakresie kooperacji oraz produkcji modelu krzesła na zamówienie wg powierzonego wzoru w hurtowych ilościach. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Aktualnie szukamy hurtowni/pośrednika do stałej współpracy na rynku zagranicznym.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z prężnie działającą firmą o stabilnej pozycji na rynku polskim jak i zagranicznym, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy